Mladý ječmen - zelené potraviny a cukrovka
cz de en

Hladina krevního cukru (Cukrovka) a mladý ječmen

Cukrovka neboli diabetes mellitus je dnes velmi častým onemocněním. Cukrovka je způsobena sníženou tvorbou insulinu ve slinivce břišní. Tím dochází ke zvyšování hladiny cukru v krvi u cukrovky prvního typu a u cukrovky druhého typu ke snížené citlivosti vlastních tkání inzulín přijímat. Cukrovka se projevuje podrážděností, častým močením, abnormálním pocitem žízně a hladu.

TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!

Přirozenou vlastností mladého ječmene je harmonizovat všechny orgány v těle a jejich činnost. Podporuje činnost slinivky a tím tvorbu inzulínu. Pomáhá také hojit záněty, které jsou častou příčinou zdravotních obtíží spojených se slinivkou. Zároveň se zlepšuje schopnost buněk vstřebávat důležité látky, které potřebujeme k životu. Mezi tyto látky patří také inzulín.

V našem těle je vše propojeno navzájem. Právě zde je mladý ječmen nedocenitelným pomocníkem, který pozitivně ovlivňuje funkci všech orgánů tím, že přináší plně vstřebatelné přírodní látky, které naše tělo nutně potřebuje pro správnou funkci. Stává se, že zdánlivě nesouvisející problémy mají společný původ, který často není snadné najít. Mladý ječmen působí na celý organismus. Při dlouhodobém užívání dochází k vyřešení zdravotních problémů, o kterých si lidé mysleli, že je budou mít na celý život. Mezi tyto problémy patří i cukrovka, kterou si již mnoho lidí, díky džusu z trávy, dokázalo uzdravit.

Mladý ječmen je pro lidi s cukrovkou dlouhodobým způsobem aktivní pomoci a úlevy. Úžívejte jej v běžných dávkách (1 - 2x denně čajová lžíce rozmíchaná ve 2 dcl vlažné vody). Již během prvních dnů užívání můžete zaznamenat pozitivní změny. Při dlouhodobém užívání bude docházet k úlevě a regeneraci vašeho organismu.TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Mladý ječmen cukrovka 2023 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |