Mladý ječmen - zelené potraviny a rakovina
cz de en

Rakovina a mladý ječmen

Rakovina je projevem absolutního překyselení organismu a malého množství antioxidantů v těle. Kyslík potřebujeme nutně k životu. Je velmi důležité, aby jej naše tělo roznášelo pomocí krve do celého těla. Zároveň to však může být hrozba v podobě volných radikálů, které jsou vedlejším produktem látkové výměny v těle. Ve zdravém těle se o tyto vedlejší produkty postarají antioxidanty, které účinky volných radikálů neutralizují. V těle překyseleném se o volné radikály nemá kdo postarat a tak dochází k řetězové reakci, která může vyústit až v rakovinu či infarkt.

V dnešní době plné nekvalitních potravin, smogu a stresu do těla příliš kvalitních antioxidantů nedostáváme a tím vzniká překyselení organismu. To je bohužel ideální prostřední pro vznik volných radikálů, které po čase dokáží poškodit strukturu buněk a tím vzniká rakovina.

Džus z trávy je způsob, jak do těla dostat velké množství antioxidantů. Pravidelným užíváním dochází k neutralizaci kyselosti v organismu a následně se začne tělo harmonizovat a regenerovat.

Začněte užívat mladý ječmen dříve, než v těžkých životních situacích. Není to lék, je to prevence! Je prostředkem k posílení a vyladění organismu na zdravou vlnu. Nepomůže vám však pouze popíjení zeleného drinku. Je potřeba přidat pravidelný pohyb, hodně ovoce a zeleniny, více kvalitního spánku a odbourávat stres ze svého života. Pouze tak může být člověk dlouhodobě zdravý a žít spokojený život.

Mladý ječmen je skvělou prevencí před nebezpečnými nemocemi jako je rakovina. Užívejte jej pravidelně jako prevenci v běžných dávkách (1 - 2x denně čajová lžíce rozmíchaná ve 2 dcl vlažné vody). V případě velkých zdravotních potíží můžete dávkování výrazně navýšit podle potřeby. Již během prvních dnů užívání můžete zaznamenat pozitivní změny. Při dlouhodobém užívání bude docházet k úlevě a regeneraci vašeho organismu. Pamatujte, mladý ječmen není lék. Je to energie a obrovské množství kvalitních živin pro vaše tělo, aby se vyléčilo samo.

Mladý ječmen rakoviny 2023 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |