Mladý ječmen dávkování
cz de en

Doporučené dávkování mladého ječmenu

Jemný prášek z mladého ječmene doporučujeme rozmíchat v 2dcl vlažné vody. Konzumujte na lačno nejméně 20 minut před jídlem. Džus z mladého ječmene, který neobsahuje travní vlákninu se během těchto dvaceti minut zcela vstřebá. Skvěle tak připraví žaludek na konzumaci jídla a pomáhá rychleji a kvalitně potravu trávit.

Chuť zeleného koktejlu někomu připomíná trávu, jinému smetanu či zeleninový džus. Z počátku je chuť nezvyklá a je potřeba si na ni zvyknout. Časem se chuť stane lahodnou a velmi osvěžující. Pokud vám konzumace ječmene nechutná nebo je vám z ní špatně, doporučujeme naředit se 100% džusem.

Tip: Nejdříve promíchejte ječmen s vodou. Až potom dolijte džusem. Pokud smícháte vše dohromady, džus bude hodně pěnit.

Při pití dochází ke vstřebávání látek již v ústech. Doporučujeme nápoj z pít pomalu a každý doušek chvíli promísit v ústech. Dochází tím k rychlejšímu využití potenciálu látek obsažených v zeleném drinku.

TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!

Nápoj z trávy bystří mysl a rozproudí krev. Má podobné účinky jako dobrá káva. Navíc dodáte tělu kvalitní živiny a energii namísto kyselin a kofeinu. Zahání také únavu a přidává energii. Jedna sklenice před spaním zkvalitňuje a prohlubuje spánek. Pomáhá usnout lidem, kteří mají s usínáním potíže.

Doporučujeme 2 - 3x denně jednu čajovou lžičku rozmíchat ve 2 dcl vlažné vody a vypít. Dětem bezpečně stačí dávka poloviční. Starší lidé, nemocní a překyselení lidé mohou naopak dávkování zvýšit.

Extrakt z mladého ječmene rozpouštějte ve vlažné vodě. Mladý ječmen je poměrně nestabilní a při teplotě nad 48°C se účinné látky rozpouští.

Užívejte mladý ječmen pravidelně. Efekt se dostaví až po několika týdnech či měsících. U některých lidí mohou být pozorovány pozitivní účinky na organismus až po více, než třech měsících. Pokud užíváte mladý ječmen jako lék proti akné či kožním chorobám, mohou se dočasně zhoršit příznaky.

Mladý ječmen je vhodné konzumovat ráno. Stejně jako káva či kofeinové nápoje rozproudí mladý ječmen krev a oživí mysl. Mnoho lidí jej používá k zahnání ospalosti. Sklenice mladého ječmene ve večerních hodinách vede ke zkvalitnění spánku a snížení kyselosti krve.TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Doporučené dávkování mladého ječmenu - Mladý ječmen 2023 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |