Zásadotvornost a mladý ječmen
cz de en

Zásadotvornost a mladý ječmen

Mladý ječmen je silně zásadotvorný. Jeho pH je stejné jako mateřského mléka, které je mírně zásadité. Stejně, jako by mělo být i prostředí v našem těle. Konzumací potravin, které mají malý nebo žádný obsah zásadotvorných látek dochází k překyselování organismu a to způsobuje velké nepříjemnosti. Zubní kazy, pálení žáhy, bolesti hlavy přes cukrovku až k rakovině. Kyselé vnitřní prostředí našeho těla je totiž jako líheň pro bakterie, viry a další nemoci. Organismus, který je kyselý potřebuje pravidelnou zásaditou očistu.

TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!

Pravidelným užíváním mladého ječmene alespoň 2x denně dojde ke snižování kyselosti organismu až k jeho neutralizaci. To však může trvat i několik měsíců a v některých případech i let. Záleží na věku a na stravě, kterou člověk celý život konzumoval. Říká se, že tělo potřebuje pro své očištění desetinu času vašeho života. Například třicetiletý člověk potřebuje tři roky intenzivní detoxikační kůry, aby se plně očistil. Mladý ječmen nám slouží jako pravidelná každodenní detoxikační kůra, výživa a podpora. Lidé užívající džus z trávy každý den jsou optimističtější, zdravější a více si užívají života. To vše díky tomu, že nejsou uvnitř svého těla kyselí.

Mladý ječmen je jednou z nejkvalitnějších prevencí. Úžívejte jej pravidelně v běžných dávkách (1 - 2x denně čajová lžíce rozmíchaná ve 2 dcl vlažné vody). V případě zdravotních problémů můžete dávkování výrazně navýšit podle potřeby třeba až na 4 čajové lžičky denně. Již od počátku užívání můžete zaznamenat pozitivní změny. Ječmen pijte nejméně s hodinovým odstupem od antibiotik a dalších léků. Při dlouhodobém užívání bude docházet k úlevě a regeneraci vašeho organismu. Pamatujte, mladý ječmen není lék. Je to obrovská porce energie pro vaše tělo, aby si dokázalo pomoci samo.TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Mladý ječmen Zásadotvornost 2024 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |