Mladý ječmen těhotenství a mateřství
cz de en

Mladý ječmen v těhotenství a mateřství

V těhotenství a mateřství

V této přelomové chvíli života ženy je podstatné, aby měla budoucí maminka dostatek kvalitních živin a energie. Nejrůznější komplexní doplňky potravy z lékárny, které jsou v těhotenství doporučovány užívat, mají často zásadní problém. Jsou pro tělo velmi těžce vstřebatelné. Většina vitamínů z těla odejde aniž by došlo k posílení organismu.

Mladý ječmen je 100% vstřebatelný do dvaceti minut po vypití (pokud jej vypijete na lačno). Obsahuje denní dávku veškerých vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů. Díky tomu se stává účinným pomocníkem při harmonizaci těla a vyživení maminky i očekávaného dítěte.

Vaše tělo začne užíváním mladého ječmene uvolňovat z těla toxické látky. Nemusíte se však ničeho obávat. Plod tato detoxikace nijak neohrožuje. Vylučování toxických látek z těla probíhá především přes ledviny, střeva a částečně přes kůži. Dítěte se ani jedna z těchto oblastí netýká. Spíše obráceně, když je dobře vyživená matka, plod dostává tu nejlepší a nejkvalitnější výživu.

Ječmen nemá žádnou kontraindikaci pro těhotné a kojící ženy. Jeho účinky jsou přirozeně harmonizující celý organismus a posilující tělo. Navíc působí pozitivně na dobrou náladu a optimismus.

TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!

V poslední době se ukazuje čím dál jasněji, že dlouhodobější kojení má pro dítě velký přínos. Když je dítě kojeno téměř celý první rok, bývá zdravější a odolnější proti vnějším vlivům. Navíc se prohlubuje kladný vztah mezi matkou a dítětem. Kojení je však velkou zátěží pro organismus ženy. Proto je nesmírně důležité, aby matka přijímala kvalitní živiny, vitamíny, minerály, antioxidanty a další látky podporující organismus. Mladý ječmen všechny tyto látky přináší v plně vstřebatelné přírodní podobě. Ženy užívající zelený drink během těhotenství a kojení mají lepší náladu, více energie a usměvavé dítě.

Další důležitou látkou obsaženou v ječmeni je chlorofyl. Pomáhá při růstu tkání a tvorbě červených krvinek. Chlorofyl také účinně zabraňuje vstřebávání karcinogenních látek.

Mladý ječmen je během těhotenství účinnou pomocí. Užívejte jej v běžných dávkách (1 - 2x denně čajová lžíce rozmíchaná ve 2 dcl vlažné vody). Již během prvních dnů užívání můžete zaznamenat pozitivní změny. Při dlouhodobém užívání bude docházet k úlevě a regeneraci vašeho organismu.

Sklízí se, když dosáhne velikosti 20-25 cm. V tuto dobu má nejvíce živin a energie. Navíc v sobě skrývá velký potenciál k růstu. Ihned po sklizení je zpracován a za nízkých teplot (aby zůstaly všechny obsažené látky živé). Vzniká ječmen dvojího typu. Sušená rozemletá travina a nebo sušený džus.

Z hlediska výživy je ječmen považován za nejhodnotnější travinu. Skrývá v sobě 18 z 20 aminokyselin a navíc 8 esenciálních (těch, které lidské tělo neumí vyrobit samo a potřebuje je přijímat v potravě). Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které vytvářejí veškeré buňky v našem těle. Díky nim může naše tělo regenerovat a správně podporovat veškeré životně důležité funkce.

Vědci zjistili, že se člověk rodí s určitou omezenou zásobou enzymů. Enzymy jsou zodpovědné za každý pohyb v našem těle. Enzymů však s věkem ubývá. Dochází k tomu, že tělo stárne, ztrácí pružnost a regenerační schopnosti. Tuto enzymatickou banku můžeme efektivně šetřit tím, že našemu tělu dopřáváme mladý ječmen, který pokryje velkou část denní potřeby enzymů a tím prodlužuje naše mládí a vitalitu. Dále svou enzymatickou banku můžeme podpořit konzumací živé strany - tedy jíst více čerstvého ovoce a zeleniny a na druhou stranu méně tepelně upravené stravy. Tepelná úprava totiž znehodnocuje enzymy v potravinách a stává se tak pro tělo spíše zátěží než užitkem.

Ječmen má také velmi důležitý alkalizující efekt na naše tělo. Většina potravin, které dnes konzumujeme náš organismus okyseluje. V překyseleném organismu je potom ideální prostředí pro vznik chorob, rozmnožování mikrobů a dokonce plísní. Buňky našeho těla nefungují správně, pokud nemáme ideální hladinu pH v těle, která se pohybuje okolo 7,4. Mladý ječmen díky obsahu alkalických minerálů jako je hořčík, vápník, draslík a sodík naše vnitřní prostředí v těle neutralizuje. Díky tomu může náš organismus fungovat jako švýcarské hodinky.TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Mladý ječmen těhotenství 2024 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |