Mladý ječmen Antioxidanty
cz de en

Mladý ječmen a antioxidanty

Antioxidanty jsou látky, které působí proti aktivitě kyslíkových volných radikálů. Působením antioxidantů dochází k tomu, že se účinky volných radikálů na organismus snižují a nebo zcela neutralizují. Jinými slovy, antioxidanty jsou zde proto, aby v našem organismu eliminovali potenciál vzniku závažných onemocnění, jako jsou například rakovina a srdeční onemocnění.

Zejména v dnešní době stresu, nekvalitních potravin plných éček a vzduchu znečištěného výfuky aut a komíny továren potřebujeme pro své tělo dělat maximum. Pro zdraví a spoustu energie do života potřebujeme kvalitní potraviny či potravinové doplňky, které negativní působení vlivu života ve stresu a ve městech vyváží. Náš organismus se totiž působením dnešního světa postupně okyseluje. To znamená, že se stává ideálním prostředím pro množení bakterií, infekcí a zánětů. Lidé s překyseleným vnitřním prostředím jsou často unavení, v depresích, nemocní anebo mají dokonce chronické a závažné zdravotní obtíže.

Mladý ječmen je vydatný pomocník při řešení těchto problémů. Je totiž jedním z největších zdrojů antioxidantů na naší planetě. Obsahuje velké množství různých antioxidantů, které v organismu násobí svůj efekt ve všech tkáních a tím jej chrání před onemocněními jako je rakovina či infarkt. Okamžitě snižuje kyselost a harmonizuje celé trávení. Ve většině případů je tato harmonizace jemná a postupná. Při pravidelném užívání dochází k postupné neutralizaci organismu. Ustupují potíže se zažíváním, pálením žáhy, bolestmi žaludku a slinivky. Ječmen svými antioxidačními účinky působí jako nejlepší prevence proti závažným karcinogenním onemocněním a chronickým potížím s kůží a pohybovým aparátem. Pravidelné užívání také pomáhá k dobré náladě, optimismu a větší radosti ze života.TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Mladý ječmen účinky 2024 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |