Užívání antibiotik a mladý ječmen
cz de en

Užívání antibiotik a mladý ječmen

Antibiotika jsou silné léky, které lékaři nasazují u pacientů, kteří potřebují rychlou a silnou pomoc s onemocněním. Antibiotika jsou známá tím, že je potřeba je vypotřebovat celé a nejčastěji se berou s dvanáctihodinovým odstupem. Nevýhoda antibiotik je ta, že výrazně oslabí imunitu (která je uložena ve střevech). Člověk se sice z aktuální nemoci vyléčí, ale zůstává náchylný vůči dalším útoků bakterií a infekcí z venku. A co teď?

TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!

Mladý ječmen je výraznou pomocí i při užívání antibiotik. Doplňuje totiž tělu důležité látky, které pomáhají rychle regenerovat a posilují celý organismus. Během užívání dochází k rychlejšímu odeznění nemoci a následnému zotavení.

Důležité je si uvědomit, že mladý ječmen má takovou sílu a působí natolik zásadotvorně v našem těle, že by mohl účinek antibiotik výrazně oslabit. Proto je nutné jej pít v odstupu nejméně jedné hodiny od dávky léků. Jedině tak je účinnost antibiotik i ječmene možná.

Mladý ječmen je velmi efektivní prevencí. Užívejte jej pravidelně v běžných dávkách (1 - 2x denně čajová lžíce rozmíchaná ve 2 dcl vlažné vody). V případě užívání antibiotik můžete dávkování výrazně navýšit podle potřeby třeba až na 4 čajové lžičky denně. Již od počátku užívání můžete zaznamenat pozitivní změny. Ječmen pijte nejméně s hodinovým odstupem od antibiotik a dalších léků. Při dlouhodobém užívání bude docházet k úlevě a regeneraci vašeho organismu. Pamatujte, mladý ječmen není lék. Je to obrovská porce energie pro vaše tělo, aby si dokázalo pomoci samo.TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Mladý ječmen Užívání antibiotik a mladý ječmen 2024 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |