Mladý ječmen - zelené potraviny a Lymská Borelióza
cz de en

Lymská Borelióza a mladý ječmen

Jedním z běžných a velmi nepříjemných onemocnění je Lymská borelióza. Tato nemoc je přenášena nejen klíšťaty, ale i dalšími způsoby. Ve chvíli, kdy se nemoc dostane hlouběji pod kůži, může způsobit velké problémy. Projevuje se velkou únavou, nedostatkem energie, bolestmi hlavy, svalů a kloubů.

Mladý ječmen je i zde unikátní pomocí. Obsahuje velké množství antioxidantů, které pomáhají čistit organismus a tím posiluje odolnost organismu. Zároveň tělo zásobuje kvalitními látkami jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny, chlorofyl a enzymy v plně vstřebatelné formě. Díky tomu tělo získá potřebnou energii, aby se s nežádoucí nemocí vypořádalo postupně samo.

Při lymské borelióze je mladý ječmen aktivní pomocí a úlevou. Úžívejte jej v běžných dávkách (1 - 2x denně čajová lžíce rozmíchaná ve 2 dcl vlažné vody). Již během prvních dnů užívání můžete zaznamenat pozitivní změny. Při dlouhodobém užívání bude docházet k úlevě a regeneraci vašeho organismu.TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Mladý ječmen Lymská Borelióza 2023 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |