Mladý ječmen a menustruační problémy
cz de en

Menstruace a mladý ječmen

V dnešní době bohužel nejsou problémy s menstruací nic neobvyklého. Nepravidelná menstruace znamená nepříjemné výkyvy v cyklech, větší množství ztracené krve a také nepříjemné pocity týden před menstruací, jako jsou zvětšená citlivá prsa a bolesti břicha. Základem zdravé menstruace je neporušená děložní výstelka, pravidelný cyklus a správný rovnovážný poměr hormonů. A nejen to, navíc je důležité mít zvládnutý stres. Problémy s menstruací se často projevují při změně hormonální antikoncepce, potížích v oblasti pánve, výskytu myomů, zánětů, při endometrióze a při narušeném cyklu produkce hormonů.

Mladý ječmen je díky vysokému obsahu antioxidantů, minerálů a vitamínů, které jsou 100% vstřebatelné vydatnou pomocí a v mnoha případech i řešením menstruačních potíží. Při dlouhodobém užívání pomáhá zelený drink tělu rychleji regenerovat, dodává mu energii a sílu vypořádat se s menstruačními potížemi samo uzdravovacím procesem. Je také velkým zdrojem přírodních enzymů, které pomáhají omlazovat lidský organismus. Díky tomu dochází k harmonizaci funkce všech orgánů. Pravidelné užívání je také zdrojem psychické úlevy, přísunu dobré nápady a chuti do života. Při pravidelném užívání se menstruační cyklus stává vyrovnaným a méně náročným.

Mladý ječmen je účinnou pomocí při jakýchkoliv menstruačních potížích. Užívejte jej pravidelně v běžných dávkách (1 - 2x denně čajová lžíce rozmíchaná ve 2 dcl vlažné vody). V případě velkých zdravotních potíží můžete dávkování výrazně navýšit podle potřeby. Již během prvních dnů užívání můžete zaznamenat pozitivní změny. Při dlouhodobém užívání bude docházet k úlevě a regeneraci vašeho organismu. Pamatujte, mladý ječmen není lék. Je to obrovská porce energie pro vaše tělo, aby si dokázalo pomoci samo.TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Mladý ječmen menustruace 2023 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |