Mladý ječmen zkušenosti a zážitky
cz de en

Životní zkušenosti uživatelů mladého ječmene a jak jim pomohl

Před necelými dvěma lety jsem trpěl velkými žaludečními potížemi. Měl jsem přísnou dietu, která mě omezovala ve všem, co jsem měl rád. Navíc ani přísná dieta ani léky na ředění žaludečních kyselin nebyly příliš účinné. (Když si dnes uvědomím, že jsem ve 22 letech užíval léky, které běžně berou důchodci po šedesátce, dochází mi, že jsem na tom opravdu nebyl dobře). Často měl bolel žaludek, měl jsem pocit na zvracení prakticky celý den, pálila mě žáha a někdy se mi stávalo, že jsem prakticky nemohl nic polknout, jak byl můj žaludek sevřený - a to klidně celé 3 dny. Od chvíle, kdy jsem začal užívat džus z ječmenné trávy, bylo mi každým dnem lépe a lépe. Nepříjemné bolesti žaludku a pocit na zvracení se začaly vytrácet, pálení žáhy ustalo a mohl jsem začít opět jíst potraviny, které mám rád. Dnes po téměř dvou letech užívání mladého ječmene nemám žádné žaludeční potíže - pocity na zvracení jsou pryč, křeče v žaludku už mě také netrápí. Pouze někdy cítím pálení žáhy, když si dám něco vyloženě “nezdravého”. Když k tomu však náhodou dojde, rozmíchám si mladý ječmen a jsem okamžitě fit. Mladý ječmen mohu doporučit všem, kdo trpí jakýmikoliv obtížemi s trávením. Nebylo to však hned, bylo potřeba užívat ječmen 2x denně po dobu více než jednoho roku. A co myslíte, přestanu ječmen užívat? Rozhodně ne! Stal se součástí mého jídelníčku a počítám s ním na celý život.
Muž, 24 let

TIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!

Bolesti břicha a každodenní bolesti hlavy mi začaly připadat úplně normální. Začala jsem pouze rozlišovat jestli je bolest menší či větší a jestli mě více zrovna trápí břicho a nebo hlava. Jedla jsem poměrně zdravě, hlavně hodně ovoce a zeleniny, denně jsem vypila spoustu vody, ale nic nepomáhalo. Potom se však ukázal mladý ječmen. Vůbec mi nechutnal a během prvních týdnů užívání se nedostavily žádné výrazné změny. Kamarádka mě však podporovala, abych užívala nadále a nevzdávala se. Manželovi zelené potraviny chutnaly a dělaly dobře a proto jsem se rozhodla pokračovat. Alespoň proto, že je mladý ječmen zdrojem vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů a spousty dalších látek, které jsou tělu prospěšné. Po více než roce užívání mi dochází, že mě hlava bolí maximálně jedno za dva měsíce (a to proto, že jsem se špatně vyspala) a bolesti břicha cítím pouze ve chvílích, kdy si dám těžké jídlo. Vyplácí se mladý ječmen popíjet dlouhodobě, protože díky němu mám snazší a “normálnější” zdravější život. Ječmen doporučuji všem, kdo si myslí, že mít nějakou tu nemoc nebo zdravotní potíž je vlastně normální. Věřte mi, že to normální není a můžete si snadno pomoci.
Žena, 24 letTIP: Zde můžete koupit mladý ječmen BIO 200 gramů prášek z džusu za AKČNÍ cenu s poštovným zdarma při více kusech!
Mladý ječmen kde nakoupit 2024 | Inzerce na mlady-jecmen-bio.cz |